FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jak pokonać stres?
Autor Wiadomość
~hetmanka 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Czw 11 Lut, 2010   jak pokonać stres?

Dzień dobry, dziś zdawałam po raz drugi. I chyba nigdy nie wyjadę z placu manewrowego. Poziom stresu jest tak duży, że robię straszne głupoty. Jak oswoić ten strach? W jakich odstępach planować najlepiej następne podejścia? Może mi ktoś podpowie? Mam wrażenie, że to egzamin na umiejetnośc opanowania strachu a nie jazdy samochodem.

Czoobek 
Miłośnik Obrotomierzy

Wysłany: Śro 03 Mar, 2010   

Nie ma gotowej recepty. Kazdy podchodzi do tego inaczej ale faktem jest ze dla 90% osob to stres sakramencki. Chyba najlepiej sobie powiedziec ze jak nie zdam to swiat sie nie zawali i ze sa na swiecie ludzie ktorzy po 238473 podejsciach nadal probuja :) I calkiem prawidlowo!
Wprawdzie post z lutego ale jesli jeszcze sie nie udalo to trzymam kciuki (nawet te u stop :P )

~odjazd 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Pon 31 Sty, 2011   

Owszem, nie ma gotowej recepty. Ale mega wazne jest jak Cie przygotuje instruktor. Dobry instruktor to nie tylko taki, ktory nauczy Cie jezdzic. DObry instruktor, to taki, ktory nauczy cie tak zebys zdal egzamin. Ja mialam takiego. Swietnie uczyl, a na dodatek jezdzilismy tak, jakby kazda godzina to byl egzamin. Przyzwyczailam sie do tych komend i czasami 2-3 razy jezdzilam przez skrzyzowanie, zeby poprawic swoj blad:) To super metoda. Dzieki p. Andrzejowi z Kursanta we Wro zdalam bez wiekszego problemu.

~ilonasz22 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Pią 21 Wrz, 2012   

trzeba poprostu nie myśleć o nim

[ Dodano: Sob 22 Wrz, 2012 ]
no i wypić jakieś ziółka wcześniej :D

Ostatnio zmieniony przez ilonasz22 Wto 22 Mar, 2016, w całości zmieniany 3 razy  

~maciekg 
Niedzielny kierowca
maciekg

Wysłany: Pią 01 Sie, 2014   

Wrzucić na luz (hahahahah ;) )

A tak na serio to wszystko siedzi w głowie jest to dla Ciebie ważne to się stresujesz, gdybyś miał to gdzieś i tylko ktoś kazałby Ci chodzi na te egzaminy to pewnie zdałbyś za pierwszym razem ;)

~grad12 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Wto 25 Lis, 2014   

trzeba być mega opytymistycznie nastawionym.
w końcu co ma być to bedzie i na pewno będzie liepiej.
nie ma co się przejmować jak nie teraz to potem :D
-------------------
fajne >>>SPAM<<<[
Ostatnio zmieniony przez Tracktorzysta Pią 19 Cze, 2015, w całości zmieniany 1 raz  

~TomaszTT 
Niedzielny kierowca
TomaszTT

Wysłany: Wto 07 Kwi, 2015   

Moim zdaniem najlepsze na pokonanie stresu jest ogólne olewanie tematu :) Naprawdę, ile razy na czymś mi bardzo zależało to zawalałem z uwagi na stres. Jak mniej będziesz podchodzić poważnie to stres znika. Nie tym razem to następnym i tyle :)

~Teresska 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Wto 16 Cze, 2015   

Najlepiej jest napić się czegoś, co wyciszy cię trochę jak np. zielona herbata. Ale żadnych innych medykamentów. Musisz nastawić się, że zdasz :)

~cocojiang 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Wto 24 Lis, 2015   

SPAM !!!
Ostatnio zmieniony przez Tracktorzysta Śro 25 Lis, 2015, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu