FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSK Kraków
Autor Wiadomość
~oskrajd 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   osk RAJD, por. Halszki 1/2, KURDWANÓW

Szkoła nauki jazdy RAJD jest szkołą o ugruntowanej pozycji na rynku krakowskich szkół nauki jazdy, istniejącą od lat i dlatego "pewniejsza”

Kursy prawa jazdy rozpoczynamy w każdy poniedziałek o godz. 18:00, teoria trwa 1 tydzień
W kolejnym tygodniu rozpoczyna się jazdy!

Prowadzimy kursy:
-poranne
-tygodniowe
-weekendowe, ekspresowe
-indywidualne
-jazdy doszkalające
-kursy na automatycznej skrzyni biegów

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.rajd.prawojazdy.com.pl

Adres naszej szkoły
KRAKÓW - KURDWANÓW
ul. porucznika Halszki 1/2
(12) 654-07-80
501-316-061
gg: 9523778

ZAPRASZAMY !!!

~edus 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Śro 12 Gru, 2012   

Ja też polecam OSK Krzyś :) Zdałam egzamin za pierwszym podejściem, a na początku kursu w ogóle nie wierzyłam, że się nauczę jeździć :P
Pan Krzyś jest cierpliwy i profesjonalny, jazdy w miłej atmosferze, bez stresu.
Jazdy można sobie dostosować indywidualnie do grafiku, co jest bardzo fajne, zwłaszcza jak się pracuje, czy studiuje. Można też jeździć w weekendy.
Jak chcecie się dobrze nauczyć jeździć, to do Pana Krzysia, serio :)

~egonik1988 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Pią 03 Sty, 2014   

Bardzo dobrym ośrodkiem nauki jazdy w Krakowie jest OSK Relax. Jest tam super instruktor, który nie tylko uczy zdać egzamin ale przede wszystkim uczy znakomicie jeździć

~yeti1987 
Niedzielny kierowca
krakus

Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

Ja ja mogę polecić G.P.S >>> SPAM REKLAMOWY <<<
Raczej nie są najtańsi w Krakowie (kursów poniżej 1k tam nie ma), ale jakość jest naprawdę dobra. Szczególnie zajęcia teoretyczne są bardzo przejrzyście prowadzone.
Ostatnio zmieniony przez Tracktorzysta Śro 30 Mar, 2016, w całości zmieniany 1 raz  

~dino 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Śro 05 Kwi, 2017   

Ja w wyborze szkoły jazdy kierowałem się generalnie opiniami znajomych, bo informacje z pierwszej ręki są jednak najpewniejsze. Wybór w Krakowie jest spory i ciężko się zdecydować, bo polecano mi wiele szkółek. Koniec końców zdecydowałem się na tą, do której było mi najbardziej po drodze, czyli na Auto Akademię. Coś tam o niej słyszałem, że ok, ale bardziej to był przypadek. No i dobrze, że ten przypadek okazał się szczęśliwy, bo lepiej trafić nie mogłem. Cały kurs przebiegł sprawnie, zdałem co prawda za drugim razem, ale tylko przez własną głupotę :P Jazdy i wykłady na wesoło, ale jednak dokładnie, nie było zmiłuj się. Trzeba było się nauczyć i tyle. Bardzo miło wspominam ten czas :)

~Julia 
Niedzielny kierowca
Marzycielka

Wysłany: Śro 24 Maj, 2017   

dino napisał/a:
Auto Akademię. Coś tam o niej słyszałem,

niestety ja słyszałam dwie złe opinie i to skreśliło u mnie tę szkołę :( ja wybrałam OES Kraków i jestem bardzo zadowolona, własnie znajomi mi mówili, że jak już mam iść na prawko to tam najlepiej mnie przygotują

Odpowiedz do tematu