FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawo jazdy w Krakowie i okolicach
Autor Wiadomość
~dino 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Pią 14 Lip, 2017   Prawo jazdy w Krakowie i okolicach

Hej! Zakładam wątek związany z Krakowem. Dzielmy się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i wszystkim co związane z prawem jazdy w Krakowie - szkoły jazdy, ośrodki egzaminacyjne itp. To wszystko jest cenną wiedzą dla każdego zdającego :)

~maligna 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Pon 17 Lip, 2017   

Co do ośrodków egzaminacyjnych - ciężko powiedzieć który lepszy, ja zdałam za drugim razem i raz próbowałam na Nowohuckiej, raz na Balickiej, przy czym na Balickiej zdałam. Nie wiem czy to zasługa ośrodka, ale raczej nie :D Chociaż trzeba przyznać, że na Balickiej jest trochę bardziej kameralnie, bo Nowohucka to wieeelki ośrodek. Może ta kameralność jednak coś daje, może ogranicza stres, nie wiem... Dla mnie to w sumie jedno i to samo :) Co do szkoły jazdy to ja robiłam kurs w Auto Akademii i polecam. Fajnie prowadzona teoria, praktyka zresztą też, kiedy coś mi nie szło to na spokojnie, bez stresu czy nerwów sobie wszystko powtarzaliśmy, aż do skutku. Dogadywanie grafiku z jazdami nie było żadnym problemem, nie było spóźnień. Nie przedłużając niepotrzebnie - po prostu fajna szkoła i ja byłam zadowolona :)

~Franciszek 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Pon 04 Gru, 2017   

Ja zdawałem na początku wakacji, chyba był to okres, że całe województwo chciało zdawać. Kolejka była tak duża, że najbliższy termin był za półtorej miesiąca i to na teorie! No porażka po prostu. Wszystkiego bym zapomniał do tego czasu. Dlatego też ja zdawałem w Kielcach, u babci. Zaledwie 3 dni czekania i w ten sam dzień teoria i praktyka, fajna sprawa. Jestem bardzo wdzięczny szkole elmichta , która w zaledwie trzy godziny jazdy świetnie nauczyła mnie przykładowych tras egzaminacyjnych i nie miałem żadnego problemu ze zdaniem, wszystko za pierwszym razem. Dlatego też polecam pojechać do innego miasta jak wam się śpieszy z prawkiem.

~wojtiii656 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Śro 21 Lut, 2018   

też zdawałem w Krakowie i muszę przyznać, że nie było tak źle. Może przez to, że zdałem za pierwszym razem i od razu chcę podziękować szkole nauki jazdy Robex, która mnie kompleksowo do tego przygotowała. Wszystko zależy od chęci nauki, zaangażowania instruktorów. A jeśli komuś zależy na czasie to warto skorzystać z kursów przyśpieszonych - szczególnie przydatne dla osób wyjeżdżających za granice.

Odpowiedz do tematu