FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSK Kraków
Autor Wiadomość
~Annie 
Moderator

Wysłany: Pią 10 Mar, 2006   OSK Kraków

Dokładam Kraków:
Ja polecam OSK Orzeł, dla ścisłości dobrze znam tą część z ul.Beskidzkiej (bo szkoła ma 2 ośrodki), ale generalnie całość ok.
stronka: http://www.orzel.krakow.pl/

~dzaga 
Moderator

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Sob 11 Mar, 2006   

a ja polecam to : http://oskmotofart.republika.pl/ 8)

~juma 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Śro 15 Mar, 2006   OSK "JUMA" Kraków ul.Kalwaryjska 51/4

Najlepsza* Szkoła Jazdy w Krakowie

*(prawdopodobnie)
:arrow: - Wejdź na stronę: www.juma.naukajazdy.prv.pl

:arrow: - lub zadzwoń do biura (0-12 296 35 99) albo prosto do instruktora (0 501 427 147)

:arrow: - Przyjdź do Nas: Kraków Kalwaryjska 51/4

:arrow: - Zapisz się: Wybierz Kategorie (A,B,C,D), wpłać na sam początek jedynie 100zł !!!

:arrow: - Zobacz i sam oceń!

Prowadzimy kursy podstawowe jak i jazdy doszkalające :)

Zapraszamy!
:D :D :D

Czoobek 
Miłośnik Obrotomierzy

Wysłany: Śro 15 Mar, 2006   

Fajnie sie sklada, bo wlasnie moja kolezanka z biurka obok na dniach wybiera szkołe jazdy. Nie wie ktora wiec juz daje jej link do tego dzialu forum - niech sobie przepatrzy.

Rzecz jasna kolejne oferty mile widziane.

~Ząb Trzonowy 
Codzienny "mandaciarz"
Broadway & 124St

Wysłany: Sob 18 Mar, 2006   Moja rada

Hej ludzie!!!
Chodziłem do Orła na Dzielskiego. Uważam, że to dobra szkoła i jeśli ktoś tam się już zapisał, powinien być zadowolony.

Jednak dodatkowe jazdy brałem już u p.Leszka Klęka (Prywatny Ośrodek szkolenia kierowców Jan Nowakowski os. Boh.Września 26, tel/fax 641 52 59). Bardzo wszystkim go polecam. Jest to człowiek o ogromnym doświadczeniu. :idea: W ciągu kilkunastu dodatkowych godzin, które wyjeździliśmy, pokazał mi całą masę kruczków, o których nie miałem pojecia po swoim kursie. Zna on przyzwyczajenia egzaminatorów ich ulubione trasy itp.

Żałowałem, że nie wziąłem go od razu, ale wydawało mi się, że skoro szkółka jest na Boh.Września (mieszkam na drugim końcu Krk), to będę musiał jeździć do Huty na jazdy (przepraszam za masło maślane). Tymczasem można się z nim umówić, gdzie się chce. Jeszcze raz: bardzo go polecam! :alien: :alien:

PS. Na prośbę czoobka podaje cenę u p.Leszka: 40 PLN/60 min. (Dodatkowe jazdy w Orle to chyba 42 PLN/60 min)

Czoobek 
Miłośnik Obrotomierzy

Wysłany: Sob 18 Mar, 2006   

Napisz jeszcze prosze ile kosztuja dodatkowe godziny za kolkiem, zapewnie krakusom przyda sie takie info :mrgreen:

~redaktorek 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   

To ja może dołoże jeszcze jedną szkółke
AutoTest Kraków
Siedziba na ul. Wielopole 9/2
tel. 012 4311481
Bardzo miła atmosfera i super kadra szkoląca - Tak określiła to moja przyjaciółka

Pozdrawiam,

Tracktorzysta 
Zamykacz liczników

Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   

redaktorek napisał/a:

Bardzo miła atmosfera i super kadra szkoląca - Tak określiła to moja przyjaciółka

To jeszcze powiedz Przyjaciółce, aby sama coś na ten temat napisała :!:

Głównie , to co Jej się podobało i jakie ma zastrzeżenia .

ps.

WITAMY :!: (po kilku dniach podglądu) :wink:

~Sunniva 
Codzienny "mandaciarz"

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006   

Kazdy żyd swój towar chwali, więc pochwale i ja:
OSK Krokus
Instruktor Tomasz Frączek
tel. 605 318 237
Wykłady prowadzone są bardzo profesjonalinie w luźnej atmosferze. Jazdy super. Wytłumaczy, pokaże, nie krzyczy. Polecam.

~larethian 
Niedzielny kierowca

Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   

A ja polecam OSK Orzeł tak jak kilka osób powyżej. Chodziłem na Dzielskiego. O ile teoria jest jak wszędzie (raz nudna raz ciekawsza) o tyle instruktorzy są sympatyczni, a czasami i jakimś dowcipem zasuną. Do jazd to polecam p. Kwiatka - fajny =, młody gość z poczuciem humoru, dobrze uczy jeździć, uczy fajnych dodatkowych rzeczy, no i jeśli tylko weźmie się z nim jazdy od 6 rano to gwarantowane są poranne głupawki (sami polewaliśmy się z siedzących na jezdni gawronów - nie wiem czemu - ot zalety głupawki :) ) Jedynym mankamentem szkoły jest to, że pani w sekretariacie bywa niezbyt miła... Ale da się przeżyć.

~Annie 
Moderator

Wysłany: Wto 02 Maj, 2006   

O jak miło witam kolejnego wyszkolonego w Orle :D Ja co prawda żałuje bo nie mogę trafić na nikogo z Beskidzkiej :D Dla mnie na Dzielskiego zdecydowanie za daleko było, a tu miałam tuz pod bokiem. Instruktorów z drugiej szkoły znam tylko z opowiadań i z widzenia. I matko kto tam w sekretariacie pracuje, aż tak źle?? Ja baaardzo zadowolona jestem z obsługi an Beskidzkiej :D , zresztą mam cały czas kontakt ze szkółką :D

~tommi 
Niedzielny kierowca
tommi

Wysłany: Śro 20 Lut, 2008   POLECAM SZKOłE KIEROWCóW ELITE

Szkoła ta jako jedna z nielicznych w Krakowie, szkoli osoby na toyocie RAV4 z automatyczną skrzynią biegów i nie tylko. Zapraszam do sprawdzenia naszej oferty...www.elita-prawojazdy.pl . Pozdrawiam wszystkich

~kasiula 
Niedzielny kierowca
kasiula

Wysłany: Wto 18 Mar, 2008   

ja polecam szkołe kierowców ELITA w Krakowie, jestem szczęśliwa bo zdałam za pierwszym razem,pozatym wykłady na które uczęszczałam wbrew wszystkiemu były prowadzone bardzo interesująco i wcale się na nich nie nudziłam, wykładowca sympatyczny, pani w sekretariacie niezwykle uprzejma, pozatym instruktorzy jak najbardziej ok. Pozdrawiam szkółkę i DOZOBACZENIA NA DROGACH.

~madu 
Niedzielny kierowca
madu

Wysłany: Pon 31 Mar, 2008   

kasiula napisał/a:
ja polecam szkołe kierowców ELITA w Krakowie

A mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat instruktorów? Tzn. czy są cierpliwi, dobrze uczą i nie krzyczą na kursantów? Mogłabyś polecić kogoś konkretnie?

~kjbl 
Niedzielny kierowca
kapple

Wysłany: Śro 16 Lut, 2011   

A ja niedawno robiłam kurs w autoszkole KRZYŚ, z początku zastanawiałam się, czy dobrze robię, w końcu mało słyszałam o niej, ale zdecydowałam się i DOBRZE ZROBIŁAM że zaryzykowałam!!! ;) )
Instruktor (Krzyś :D ) oprócz tego że jest miły i da się z nim fajnie pogadac to wie co ma robić i czego uczyć, a przede wszystkim jest OPANOWANY i spokojnie tłumaczy.
Tłumaczył tak, że od razu wiedziałam o co chodzi, a co ważne nie stresowałam się na jazdach (no, moze tylko na tych pierwszych ;p)

Dużo jezdzilismy w trudnych miejscach, cwiczylismy nawet po kilkanascie razy, az do znudzenia to, czego nie moglam załapać (ahh te kobiety za kierownica :D )

No i stało się - 19 stycznia ZDAŁAM za 1 razem!!!! :D :D:D
Jak cos to tu macie linka:
www.oskkrzys.cba.pl
jazdy nie były skracane, skuteczna nauka z indywidualnym tokiem, dostosowanym do mozliwosci i umiejetnosci, co jest bardzo istotne... tak więc POLECAM jeszcze raz:)

Odpowiedz do tematu